No. | Tournament | Not started | Playing | Finalized |
| Last update |
1 | Bahruz Chess Club. Rapid Reytinqli turnir. 05.05.2024 Saat 15:00 Üzvülük haqqı 20 azn Mükafat fondu 50 faiz. Limit 30 nəfər. Son qeydiyyat 04 may | Rp 2 Minutes |
2 | UpGrade chess club 2 dərəcə təsnifat turniri 11,12,18 may 2024-cü il (2007-ci il təvəllüd və kiçik yaşlı), 15.00-da Qeydiyyat- Wt+994503988340 | St 2 Minutes |
3 | Premier School of Chess, 8 yaşadək dərəcəsiz uşaqlar arasında sınaq turnir | St 2 Minutes |
4 | Ümummilli Lider H.Əliyevin anadan olmasının 101-illiyinə həsr olunmuş blits-turnir-Sumqayıt-4.05.24 | Bz 4 Minutes |
5 | Tempo turnir, H.Əliyev - 101. Gəncə B qrupu | Rp 4 Minutes |
6 | UpGrade beynəlxalq klassik reytinqli 2000-dək turniri. 11,12,18,19 may 2024 . 2008-ci il təvəllüd və kiçik yaşlı,15.00-da. Qeydiyyat- Wt+994503988340 | St 5 Minutes |
7 | Qazax-Tovuz RTI,Şəmkir TS və Şəmkir UGİŞM təşkilatçılığı ilə Heydər Əliyevin 101-ci il dönümünə həsr edilmiş II dərəcə təsnifat turniri.Əlaqə 0505525072 | St 9 Minutes |
8 | "Təhsil"RİM-in 3 nömrəli rioeugişm PHŞ və YAP Xətai rayon təşkilatının birgə keç irdiyi H.Əliyevin anadan olmasının 101 illiyinə həsr olunmuş blitz turnir | Rp 13 Minutes |
9 | Qazax-Tovuz RTİ və Tovuz UGİŞM-in birgə təşkilatçılığı ilə Ulu Öndər Heydər Əliyevin 101-ci il dönümünə həsr olunmuş IV dərəcə təsnifat turniri 0553237138 | St 28 Minutes |
10 | ADA Chess 2024 rapid turniri 10 + 3 04 may 2024 saat 13.30 20 AZN əlaqə nömrəsi 051 967 10 89 siyahı bağlıdır | Rp 36 Minutes |
11 | Qazax-Tovuz RTİ,Şəmkir TS və Şəmkir UGİŞM-nin təşkilatçılığı ilə Heydər Əliyevin 101-ci il dönümünə həsr edilmiş 4-cü dərəcə təsnifat turniri.Əlaqə 505525072 | Bz 37 Minutes |
12 | "Chesstour Azerbaycan 2024" reyting rapid turniri 09 may 2024 saat 15.30 Gənc İstedadlar Şahmat Klubu WhatsApp 055 353 69 00 Uzvluk haqqi 20 AZN | Rp 42 Minutes |
13 | 2 dərəcə təsnifat turniri 9-11-12 may 2024 Wt 055 353 69 00 Gənc İstedadlar Şahmat Klubu saat 10.00 | St 44 Minutes |
14 | Chess Club Blitz Turnir (3+2) 5 May 15:30 0513292976 Hezi Aslanov | St 44 Minutes |
15 | 3 dərəcə təsnifat turniri 9-11-12 may 2024 Wt 055 353 69 00 Gənc İstedadlar Şahmat Klubu saat 13.00 | St 44 Minutes |
16 | 4 dərəcə təsnifat turniri 09-11-12 may 2024 Wt 055 353 69 00 Gənc İstedadlar Şahmat Klubu saat 10.00 | St 44 Minutes |
17 | "Heydər Əliyev- 101" devzi ilə "Azəralüminium" MMC-nin işçiləri arasında keçirilən Şahmat turniri | St 47 Minutes |
18 | Qazax-Tovuz RTİ və Tovuz UGİŞM-in birgə təşkilatçılığı iləUlu Öndər Heydər Əliyevin 101 ci il dönümünə həsr olunmuş Tovuz rayon birinciliyi 0553237138 | St 49 Minutes |
19 | 4-cü dərəcə turniri 9, 11, 12 may 10:00 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında Əlaqə: +99450-353-10-10 | St 58 Minutes |
20 | Premier school of chess, 10 may "Liderlər kuboku", əlaqə: +994 10 510 31 51 | Rp 58 Minutes |
21 | SABAH Chess Academy III dərəcə təsnifat turniri(2007-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı).28 aprel,4-5 may Limit 30 nəfər Son qeydiyyat tarixi: 27 aprel 18:00 | St 59 Minutes |
22 | 24.07-01.08 Vüqar Həşimovun ad gününə həsr olunmuş Reytinq Turniri (18 yaşadək) | St 59 Minutes |
23 | Qazax-Tovuz RTİ və Tovuz UGİŞM-in birgə təşkilatçılığı ilə Uiu Öndər Heydər Əliyevin 101-ci il dönümünə həsr olunmuş III dərəcə təsnifat turniri 0553237138 | St 1 Hours |
24 | 2-ci dərəcə turniri 9, 11, 12 may 10:00 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında Əlaqə: +99450-353-10-10 | St 1 Hours 2 Min. |
25 | 3-cü dərəcə turniri 9, 11, 12 may 10:00 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında Əlaqə: +99450-353-10-10 | St 1 Hours 4 Min. |
26 | "GADIR GUSEINOV Chess School" I dərəcə 26-27-28 may-1-2 iyun (saat 14:30) | St 1 Hours 18 Min. |
27 | "GADIR GUSEINOV Chess School" IV dərəcə 26-27-28 may (saat 10:00) | St 1 Hours 19 Min. |
28 | "GADIR GUSEINOV Chess School" III dərəcə 26-27-28 may (saat 10:00) | St 1 Hours 19 Min. |
29 | "GADIR GUSEINOV Chess School" II dərəcə 26-27-28 may (saat 10:00) | St 1 Hours 19 Min. |
30 | Qazax-Tovuz RTİ və Tovuz UGİŞM-in birgə təşkilatçılığı ilə Ulu Öndər Heydər Əliyevin 101-ci ildönümünə həsr olunmuş II dərəcə təsnifat turniri 0553237138 | St 1 Hours 19 Min. |
31 | Premier School of Chess, 12 yaşadək qızlar arasında rapid turnir | St 1 Hours 24 Min. |
32 | ChessLand Şahmat klubu 11-May uşaqlar üçün sınaq turniri | St 1 Hours 29 Min. |
33 | Qazax-tovuz RTİ və Qazax UGİŞM-nin birgə təşkilatçılığı ilə Ulu Öndər Heydər Əliyevin 101-ci il dönümünə həsr edilmiş təsnifat turniri.Əlaqə 055-883-33-80 | St 1 Hours 34 Min. |
34 | Qazax-Tovuz RTİ-si və Ağstafa rayon UGİŞM-nin birgə təşkilatçılığı ilə Ümum Milli Lider Heydər Əliyevin 101 illiyinə həsr edilmiş "Dərəcə" yarışı | St 1 Hours 48 Min. |
35 | BAHRUZ CHESS CLUB . TƏSNİFAT TURNİRİ 3-DƏRƏCƏ 9-11-12 MAY Saat 10.00 əlagə 055 200 30 01 | St 2 Hours 13 Min. |
36 | BAHRUZ CHESS CLUB .Təsnifat Turniri 2 dərəcə 9-11-12 may saat 10.00 əlagə 055 200 30 01 | St 2 Hours 14 Min. |
37 | Bahruz Chess Club. 4cü dərəcə təsnifat turniri. 01/02/03.05.2024 | St 2 Hours 15 Min. |
38 | AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU 04-11 may 2024 I DƏRƏCƏ YARIŞI 070 309 92 82 | St 2 Hours 19 Min. |
39 | Umummilli Lider Heydər Əliyevin anadan olmasinin 101 illiyinə həsir olunmuş şahmat turniri.Abşeron birinciliyi( təsnifat turniri 3-cü derece) | 2 Hours 20 Min. |
40 | Ümummilli Lider Heyder Əliyevin anadan olmasinin 101 illiyinə həsir olunmuş Abşeron birinciliyi .( A qrupu) 077-760-98-79 | 2 Hours 21 Min. |
41 | Umummilli Lider Heyder Əliyevin anadan olmasinin 101 illiyinə həsir olunmuş Abseron birinciliyi ( B qrupu) | 2 Hours 22 Min. |
42 | UpGrade chess club 4 dərəcə təsnifat turniri 11,12,18 may 2024-cü il (2007-ci il təvəllüd və kiçik yaşlı), saat 15.00-da Qeydiyyat Wt (050) 3988340 | St 2 Hours 26 Min. |
43 | UpGrade chess club 3 dərəcə təsnifat turniri 11,12,18 may 2024-cü il (2007-ci il təvəllüd və kiçik yaşlı),saat 15.00-da Qeydiyyat Wt (050) 3988340 | St 2 Hours 26 Min. |
44 | Tempo Turnir 3May 19:30 070 535 32 50 | St 12 Hours 37 Min. |
45 | III Dərəcə Turniri Sumqayıt Ünvan Lider Hazırlıq Mərkəzi 31 May 1,2 İyun 0553692203 | St 14 Hours 31 Min. |
46 | IV Dərəcə Turniri Sumqayıt Ünvan Lider Hazırlıq Mərkəzi 24,25,26 May 0553692203 | St 14 Hours 39 Min. |
47 | Premier school of chess, II dərəcə turniri, 16-19 may, əlaqə: +994105103151 | St 18 Hours 11 Min. |
48 | Premier school of chess, III dərəcə turniri, 17-19 may, əlaqə: +994105103151 | St 18 Hours 12 Min. |
49 | Premier school of chess, IV dərəcə turniri, 17-19 may, əlaqə: +994105103151 | St 18 Hours 12 Min. |
50 | Heyder Eliyev Xatire B-qrupu (Zaqatala) | St 18 Hours 35 Min. |
View more tournaments... |